, ,

Ore me zile + Wireless Charger + Drite RGB ( B18D )


Ore me zile + Wireless Charger + Drite RGB

DIZAJNI I DRITËS – Llambat e tavolinës për dhomën e gjumit ka një abazhur të bërë nga silikoni i pastër natyror i butë, duke siguruar shpërndarje të butë dhe të barabartë të dritës. Pavarësisht nëse jeni duke lexuar, duke pushuar ose duke u angazhuar në aktivitete të tjera, ju mund të shikoni drejtpërdrejt dritën pa asnjë shkëlqim verbues, duke shijuar një gamë më të gjerë të ndriçimit të ambientit., duke ju lejuar të arrini efekte të shkëlqyera ndriçimi në çdo mjedis.

KARIKUESI WIRELES – Llambat janë të pajisura me një karikues të përshtatshëm me valë që është i pajtueshëm me telefonat inteligjentë të certifikuar. Kjo ju lejon të karikoni pa mundim telefonin tuaj pranë shtratit, në dhomën e gjumit ose në zyrë, duke ofruar një përvojë të përshtatshme dhe të karikimit me valë. Nuk ka më kabllo të ngatërruara, duke e bërë karikimin të thjeshtë dhe efikas.

– 10 opsione të ndryshme ngjyrash, llamba pranë shtratit mund të krijojë një shumëllojshmëri atmosferash romantike që i përshtaten disponimit dhe rastit tuaj. Pajisur me dy butona të kontrollit të ngjyrave, mund të kaloni midis modalitetit të dritës me ngjyra dhe gradientët e ngjyrave. Duke personalizuar ngjyrat e ndriçimit RGB, mund të vendosni ambientin perfekt në shtëpinë tuaj

– Filloni ditën tuaj butësisht me orën inteligjente me zile. Me dizajnin e tij intuitiv, ju mund të vendosni lehtësisht kohën e dëshiruar të zgjimit dhe të aktivizoni alarmin. 

3,800 L

SHOPPING CART

close