, ,

Ore me zile/Boks muzike me Buetooth + Drite RGB


Ore me zile/Boks muzike me Buetooth  + Drite RGB 

Nisni mëngjeset tuaja dhe transformoni hapësirën tuaj me Oren me zile dhe driten RGB ,një kryevepër shumëfunksionale që kombinon elegancën e simulimit analog të lindjes së diellit me shkathtësinë e një ore alarmi me ekran dixhital, duke ju zhytur në një simfoni ngjyrash dhe tingujsh.

Me kontrollin Smart Light Night, mjedisi juaj është në majë të gishtave. Rregulloni spektrin e pafund të ngjyrave për t’iu përshtatur disponimit ose rastit tuaj, duke krijuar një atmosferë magjepsëse dhe të gjallë. Falë 90 rruazave të dritës RGBCW të rregulluara përreth, ju mund të kënaqeni me efektet dinamike të dritës së përzier që transformojnë çdo hapësirë ​​në një vepër arti mahnitëse.

3,990 L

SHOPPING CART

close