, ,

NOKIA 3310 NEW IMITIM

Availability:

S’ka stok


Mbas shume vitesh Nokia ka rikthyer telefonin legjendar Nokia 3310 por te perditesuar.

Tashme ai vjen me nje dizajn modern, me ngjyra cilesore, lundrim ne internet dhe me kamer (2 megapixel)

E mbani mend kur mund të dilnit nga shtëpia pa karikues? Epo, me Nokia 3310 të ri mundesh. Ai vjen me një bateri me jetëgjatësi, kështu që mund të flisni gjatë gjithë ditës ose ta lini telefonin në standby deri në një muaj. Kur nevojitet per tu karikuar, një port Micro-USB e bën karikimin të thjeshtë.

Luaj Gjarprin legjendar. Është rikthyer me një përditësim të vogël që e bën edhe më argëtues luajtjen në ekranin me ngjyra. E mbani mend ende rezultatin tuaj të lartë? Mendoni se mund ta mposhtni?

Katër nuanca të shkëlqyera për të zgjedhur: Nokia 3310 është krijuar për t’iu përshtatur stilit tuaj. Vjen në katër ngjyra të dallueshme: e kuqe e ngrohtë dhe e verdhë, të dyja me një mbarim të shkëlqyeshëm, dhe blu e errët dhe gri të dyja me një përfundim mat.

 

2,490 L