,

Nokia 210


Nokia 210 Dual SIM kombinon elegancën dhe tiparet moderne në një dizajn klasik.

Nokia 210 Dual SIM është një tjetër shtesë për familjen e madhe të telefonave celularë Nokia.

Ky është një celular me dizajn të thjeshtë klasik dhe një tastierë për komunikim të përbashkët. Posedon një ekrani 2,4 “me rezolucion prej 240 x 320 piksel dhe ka karaktere të lehta për t’u lexuar, duke kombinuar thjeshtësinë dhe peshë e vogël.

Po ashtu ofron kamerë të pasme 0.3 Mpx, radio, Bluetooth, lidhës 3.5mm (TRRS), dhe lidhës micro USB 2.0. Mund të pranojë deri në dy kartela SIM.

4,300 L