,

MP3 Makine Earldom M63


MP3 Makine Earldom M63

• Transmetues FM

• Versioni i Bluetooth: V4.0 + EDR

• Suporton kartën Micro SD/TF dhe pajisjen USB 

• Mbështet skedarët MP3/WMA/WAV

• Karakteristika e kujtesës së frekuencës së fundit

• Gama e kanaleve FM nga 87,5 – 108 MHz (gjithsej 206 kanale)

• Dalje opsionale e zërit dixhital

• Telekomanda infra të kuqe për funksionim optimal

• Karikimi i Shpejtë 3.0

• 2 porta USB + Type C

• Fuqia 20 w

1,490 L

SHOPPING CART

close