, ,

Mouse Xiaomi Lite


Mouse Xiaomi Lite

I thjeshtë dhe i lehtë, nuk jeni më të lidhur me kabllo.

– 2.4 GHz me valë

– Dizajn i thjeshtë

– Kapje e fortë

– Linjat e lëmuara ofrojnë një estetikë minimaliste:

– Butoni i integruar i harkuar i kombinuar me skajet e thjeshta e bën mousin të rehatshëm për t’u mbajtur dhe siguron një dizajn të hijshëm të jashtëm.

– Kombinimi i grisë së errët dhe të zezës pasqyron natyrën e rezervuar dhe konstante , zgjedhja optimale për tavolinën tuaj.

– Aktivizuar nga teknologjia e transmetimit me valë 2,4 GHz, Xiaomi Wireless Mouse Lite mund të transmetojë sinjale të qëndrueshme dhe të vazhdueshme. Marrësi kompakt nano me valë ju kursen nga telashet e lidhjeve me tela, duke e mbajtur desktopin tuaj të pastër dhe të rregullt.

– Me madhësi mesatare, me një kapje komode për një përshtatje natyrale midis pëllëmbës dhe gishtërinjve. Butonat janë të përgjegjshëm dhe të lehtë për t’u shtypur. 

– Trup i lehtë për lëvizje të shpejtë

– Me një dizajn të përgjithshëm të lehtë

1,400 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close