-18%
, ,

Mini masazhor elektrik Earldom


Mini masazhor elektrik Earldom 

• Mini masazhor LCD elektrik me pistoletë

• Ekran me prekje

• Fitnes për pjesën e pasme të qafës

• Masazhues për indet e muskujve të thellë, për qetësimin e dhimbjeve 

• Lehtëson dhimbjet e trupit, ngurtësimin e muskujve,  përmirëson dhimbjet e muskujve pas stërvitjes

• Masazh i përmirësuar me katër koka, trajtim i kujdesshëm i secilit grup muskujsh, 45 decibel zhurmë e ulët operimi, i qetë dhe i butë për të mos i shqetësuar njerëzit

• Rregullim i butonit me prekje, 6 shpejtësi, deri në 6 marshe të rregullimit të intensitetit të dridhjeve

• Qëndrueshmëri e gjatë, relaksim i vazhdueshëm 

Gjendje : Ngjyre e Zeze

2,800 L 3,400 L

Specifikimet:

Gjatësia: 142mm/5,59 inch

Gjerësia: 56mm/2,2 inch

Lartësia: 140mm/5,51 inch

Materiali i trupit: ABS

Koka masazhuese: 4 copë

Modelet e butonave: 6 marshe

Shpejtësia maksimale: 3200

Tensioni i fuqisë: 24 W

Kapaciteti i baterisë: 1800 mA

Tensioni i hyrjes: 5V/2A

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close