-13%

✹ Mini Frigorifer per MakeUp&Skin Care me pasqyre ✹


🌾 Mini Frigorifer per MakeUp dhe Skin Care me pasqyre 🌾

đŸŒč Ruani makijazhin, produktet e kujdesit tĂ« lĂ«kurĂ«s ose ushqimet e qĂ«ndrueshme nĂ« raft kudo me njĂ« prizĂ« nĂ« mur

đŸŒčPĂ«rdorni ambientin e freskĂ«t pĂ«r tĂ« ruajtur produktet tuaja kozmetike dhe pĂ«r t’i bĂ«rĂ« ato tĂ« zgjasin mĂ« gjatĂ«

đŸŒč Me ndriçim LED qĂ« i pĂ«rshtaten nevojave ose estetikĂ«s tuaj

đŸŒčNjĂ« mini frigorifer  pĂ«r kozmetikĂ«n pa ftohĂ«s tĂ« lĂ«ngshĂ«m

đŸŒčMbani gjĂ«rat nĂ« temperaturĂ«n ideale me stil, funksion dhe transportueshmĂ«ri

6,990 L 8,000 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close