, , ,

Mini Boks Bluetooth Awei Y526


Mini Boks Bluetooth Awei Y526

– Tingulli i jashtëzakonshëm 

– Kënaqësi e dyfishtë e dëgjimit dhe shikimit

– Bateri Li-Polymer

– Aplikim i gjerë me 2 luajtje dhe 1 mënyra lidhjeje

– Suporton Bluetooth,  kartë Micro-SD dhe lidhjen TWS në seri

– Shumë ngjyra

– Bas stereo me besueshmëri të lartë

1,990 L

●Versioni Bluetooth: V5.0

●Fuqia e altoparlantit: RMS 6W

●Fuqia e vlerësuar e daljes: 6W

●Tensioni i karikimit: DC5V 500MA

●Racioni i sinjalit ndaj zhurmës: ≥68dB

●Ndjeshmëria < -85dBm

●Përgjigjia e frekuencës: 60Hz-18KHz

●Kapaciteti i baterisë: 1200mAh

●Orari i punës: 5-9 orë

●Koha e karikimit: 2-3 orë

●Distanca e transmetimit Bluetooth: 10m

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close