, ,

Mikrofon Profesion me Wireless per Smartphone Tablet Laptop


Mikrofon Profesional me Wireless per Smartphone Tablet Laptop

Lidhja me ane te lighting ne Iphone 

Lidhja me ane te Type C ne Tablet , Android , Laptop

Lidhja me mikrofonin behet ne distane deri ne largesi 20 M  max

Cilesi e larte e mikrofonit

Perdorim per Live Stream , Rregjistrime te ndryshme , Konferenca etj 

Ne paketim do te gjeni : 1 Mikrofon se bashku me adapter (type c ose ios lighting )

1,790 L

Mikrofoni pa tel Lavalier Transmetimi i mikrofonit me xhaketë xhaketë Set Regjistrim i shkurtër video i rikarikueshëm me mikrofon dore Transmetim i drejtpërdrejtë

Shënim: Telefonat e markës OPPO/VIVO/IQOO/Realme duhet të aktivizojnë furnizimin me energji OTG për të lidhur këtë mikrofon.

✔ Ndërfaqja Lightning është e përshtatshme për pajisjet e serisë iPhone7/7/8 Plus, XR/XS/XS Max, 11/11 Pro/11 Pro Max, 12/12 Pro, iPhone 13/13Pro/iPad 2/3/4, iPad Air .

✔ Ndërfaqja Type-c është e përputhshme me iPad Air 4, mini6, iPad Pro 11/iPad Pro 12.9 dhe telefonat dhe tabletët Android me funksion OTG. Kur përdorni, ju lutemi aktivizoni funksionin OTG për efekt më të mirë regjistrimi.

Mënyra më e lehtë për të kontrolluar nëse telefoni ose tableti juaj mbështet USB OTG është të shikoni kutinë në të cilën erdhi ose faqen e internetit të prodhuesit. Do të shihni një logo si ajo e mësipërme, ose USB OTG të listuar në specifikimet.

Një metodë tjetër e thjeshtë është përdorimi i një aplikacioni kontrollues USB OTG. Ka shumë aplikacione të tilla falas në Google Play Store, por disa janë të ngarkuara me reklama. USB OTG Checker është një aplikacion i besueshëm për këtë. Shkarkoni dhe ekzekutoni atë dhe do të dini nëse telefoni juaj mbështet USB OTG.

Jo çdo pajisje Android mbështet USB OTG; është diçka që prodhuesit duhet ta mundësojnë. Nëse shihni se telefoni juaj nuk është i pajtueshëm kur përdorni USB OTG Checker, kjo pajisje për fat të keq nuk funksionon për ju.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori: , ,

SHOPPING CART

close