-18%
,

Mibro X1 Smart Watch


Dizajn i rrumbullakët, sportiv me një ekran 1,3″ HD AMOLED – Shikoni informacionin qartë edhe në rrezet e diellit dhe shijoni navigimin e përshtatshëm falë sistemit me prekje dhe dy butonave fizikë në anësore.

Rrip silikoni i zëvendësueshëm 22 mm – E projektuar kryesisht për përdorim sportiv, ora e re inteligjente Mibro vjen me një rrip silikoni, i përsosur si për stërvitje ashtu edhe për të plotësuar veshjen tuaj të përditshme. 

Ndjekja e aktivitetit me 38 opsione trajnimi – Zgjidhni nga 38 mënyra sportive për matje të sakta dhe të përshtatura, duke përfshirë sportet e brendshme dhe të jashtme.

Bateri 350 mAh dhe deri në 14 ditë përdorim të përditshëm – Dhe me një bateri 350 mAh, Mibro Watch X1 do të jetë gjithmonë gati t’ju shoqërojë në udhëtimet tuaja dhe të gjurmojë përparimin tuaj pa pasur nevojë të mbani karikues kudo që shkoni.

5 ATM rezistencë ndaj ujit dhe veçori të tjera të përshtatshme – Një avantazh tjetër i Mibro Watch X1 është se ju mund të lani duart ndërsa e mbani atë dhe të notoni ose vraponi në shi pa frikë se mos e dëmtoni atë, pasi certifikimi 5 ATM* e mbron atë nga uji dhe pluhuri.

Matja e nivelit të oksigjenit në gjak (SpO2) dhe rrahjeve të zemrës – Ngopja e ulët me oksigjen mund të shkaktojë lehtësisht lodhje, mungesë energjie dhe ulje të përqendrimit. Pra, nëse vëreni ndonjëherë ndonjë nga këto simptoma, ngrini kyçin e dorës dhe kontrolloni SpO2 tuaj me Mibro Watch X1. Mbani nën kontroll shëndetin tuaj!

Sinkronizoni të dhënat dhe merrni sinjalizime përmes Bluetooth – Lidhe me telefonin tënd nëpërmjet Bluetooth për të marrë telefonata hyrëse, mesazhe ose njoftime, madje edhe për të kontrolluar  muzikën ose për të gjetur telefonin kur mendon se e ke humbur.

4,900 L 5,990 L

Specifikat

Marka: Mibro

Produkti: Orë inteligjente

Modeli: X1 (XPAW005)

Ekrani

Madhësia: 1.3” (rrumbullakët)

Lloji: AMOLED HD

Prekje: Po

Parametrat teknikë

Lidhja: Bluetooth 5.0

Pajisjet e përputhshme: Android dhe iOS

Aplikimi: Mibro Fit APP

Sensorët

Sensori i rrahjeve të zemrës PPG

Sensori SpO2

Akselerometër

Funksione shtesë

Sinjalizimet për thirrjet hyrëse dhe njoftimet (nëpërmjet Bluetooth)

Telekomanda e muzikës dhe kamerës (nëpërmjet Bluetooth)

Gjeni telefonin (nëpërmjet Bluetooth)

Monitorimi i shëndetit (sensori i rrahjeve të zemrës 24/7, niveli SpO2)

Ndjekja e aktivitetit ditor me 38 mënyra sportive (numëron kaloritë, hapat, distancën, etj.)

Parashikimi i Motit

Zgjimi/Alarmi

Kronometër

Llogaritësi

Bateria

Kapaciteti: 350 mAh

Jetëgjatësia e baterisë (përdorimi tipik i përditshëm): deri në 14 ditë

Jetëgjatësia e baterisë (përdorimi bazë): deri në 60 ditë

Mënyra e karikimit: Magnetike

Koha e karikimit: 4.5 orë

Parametrat fizikë

Rrip: Silikoni (i zëvendësueshëm, 22 mm)

Vlerësimi i papërshkueshëm nga uji: 5 ATM

Përmasat: 47 x 47 x 11.4 mm

Pesha (me rrip): 52 g

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close