-18%
,

Mibro Smartwatch

Availability:

S’ka stok


Mibro Air Smart Watch do t’ju ndihmojë të monitoroni rrahjet e zemrës suaj gjatë gjithë ditës.

Ky model është ideal jo vetëm për përdorim të përditshëm, por edhe për aktivitete sistematike sportive.

Kapaciteti i baterisë: 200 mAh

Jetëgjatësia e baterisë: Deri në 10 ditë

4,500 L 5,500 L

S’ka stok

Ora inteligjente është e aftë të ruajë të dhëna trajnimi për atë ditë. Kjo orë ka 12 mënyra sportive.

Përveç kësaj, një zhurmë inteligjente tregon motin.

Dizajn i lehtë dhe në modë me metal të plotë

Ekran prekës HD me rreth të plotë

Përzgjedhja e sfondeve të pasura dhe të hollësishme të thirrjes, Personalizoni Watch Face

24 orë gjurmues i ritmit të zemrës bio, gjithmonë kushtojini vëmendje shëndetit të zemrës

Monitoroni gjumin dhe regjistroni statusin e plotë të gjumit

APP ekskluzive “Mibro Fit” për sinkronizimin në kohë reale të të dhënave shëndetësore

IP68 i papërshkueshëm nga pluhuri dhe i papërshkueshëm nga uji, më i sigurt për përdorim ditor

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close