-10%
, , ,

Mi TV Stick Xiaomi


Rezolucioni i daljes: 1080P (1920 × 1080 @ 60fps)

RAM: 1 GB

CPU: Quad-core Cortex-A53

Ruajtja: 8 GB

GPU: ARM Mali-450

Sistemi operativ: Android 9.0

Wi-Fi: 802.11a / b / g / n / ac 2.4GHz / 5GHz

Bluetooth: 4.2

Dekoduesi i videos: VP9-10, H.265, H.264, VC-1, MPEG1 / 2/4, Real8 / 9/10

Formati i videos: RM, MOV, VOB, AVI, MKV, TS, MP4

Dekoduesi i audios: DOLBY, DTS

Formati i audios: MP3, AAC, FLAC, OGG

Dekoduesi i imazhit: JPG, BMP, GIF, PNG

Portet: HDMI x 1, Mikro USB x 1

Përmasat: 9,2 x 3 x 1,5 cm

Pesha: 28.5 g

Ngjyra: E zezë

4,490 L 4,990 L

Mi TV Stick rekomandon gjithashtu video bazuar në preferencat tuaja personale në Youtube dhe Google Play! Me Chromecast të integruar mund të transmetoni me lehtësi video dhe përmbajtje të tjera nga telefoni, tableti ose laptopi direkt në ekranin e televizorit tuaj në 1080p. Mi TV Stick mbështet si dekodimin audio audio shumë kanalësh DTS ashtu edhe Dolby. Rezultati është një tingull stereo rrethues më i butë, dinamik, gjithëpërfshirës dhe më realist gjatë riprodhimit ultra HD të Blu-ray.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close