,

Mbajtëse TV 14″ – 42″ IH-CP302


Mbajtëse TV 14″ – 42″  IH-CP302

• Kjo mbajëse Full Motion është projektuar me gjatësi të zgjatur për montim në mur

• Ky montues i televizorit në mur funksionon me televizorë me ekran të sheshtë 14″ deri në 42″ inç

• Kornizë e fortë mbart deri në 80 lbs dhe mund të mbështesë me siguri televizorin tuaj  LED, LCD, Plasma ose të lakuar

• Kllapat vertikale të televizorit kanë pulla të thjeshta rrotulluese për t’ju dhënë anim deri në +/-10 gradë për të reduktuar shkëlqimin dhe për të vendosur këndin optimal të shikimit

• Ky montim  i televizorit në mur është një zgjedhje shumë e mirë për ata që kërkojnë cilësi, funksion dhe vlerë.

1,490 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close