,

Mbajtëse Telefoni Plastike Earldom EH161


Mbajtëse Telefoni Plastike Earldom EH161

• Ideale për të mbajtur telefonin ose tabletin tuaj ndërsa jeni në telefonata biznesi, shikoni video, studioni ose luani

• Lartësia dhe këndi plotësisht i rregullueshëm

• Dizajni i zgjuar paloset mirë së bashku – ideale për t’u mbajtur në çanta ose xhepa

• Mban akses të plotë në portën e karikimit, me kllapa të poshtme të krijuara për të mos bllokuar ekranin

• Bazë e ponderuar me cilësi të lartë me jastëkë gome kundër rrëshqitjes dhe mbështetëse

• Lehtë për t’u instaluar 

490 L

SHOPPING CART

close