, , ,

Mbajtëse telefoni me magnet Earldom ET-EH49


I krijuar për sigurinë në drejtimin e makinës

Stabilitet i lartë dhe i fortë, dizajn super i sigurt për telefonin .

 Nuk do të rrezikoni jetën tuaj duke iu përgjigjur një telefoni.

Magnet i fortë për të siguruar anti-rënie.

Unazë metalike aliazh, elegante dhe me shkëlqim.

 Rrotullohet lehtë për  të gjetur pozicionin e dëshiruar (360 gradë )

790 L

SHOPPING CART

close