,

Mbajtese telefoni magnetike per makine


Mbajtese telefoni  magnetike per makine

MCDODO CH-2130 me ftohje të shpejtë 15W me radiator magnetik karikues pa tel, i zi

Nuk ka nevojë për rreshtim, pozicionim automatik dhe adsorbim

Adsorbimi i fortë magnetik, jo frika nga gunga

Mbështet fuqinë maksimale 15 W, rimbush shpejt fuqinë

Teknologji e fuqishme ftohjeje, ftoh telefonin tuaj në një kohë të shkurtër

Dizajni i topit rrotullues 360 gradë, rregullim falas

Specifikimet:

Marka: Mcdodo

Modeli: CH-213

Artikulli: Ngarkues makinerie pa tela me radiator magnetik

Madhësia: 60 x 43 mm

Pesha: 85g

Gama me valë: ≤6 mm

Fuqia: 15W/10W/7.5W/5W

Materiali: PC+ABS

Hyrja: 5V=3A, 9V=3A, 12V=2.5A

I përputhshëm me:

Universale

Paketa e përfshirë:

1 x karikues makinerie pa tela me radiator magnetik

Artikuj të tjerë që nuk përfshihen

3,500 L

SHOPPING CART

close