,

Mbajtëse telefoni për makinë


 • Krahu i fiksimit mund të rregullohet në mënyrë fleksibile, i përshtatshëm për përdorim të pakufizuar të modeleve 4-6.7 inç
 • Mbajtësi mund të zgjatet në 25 cm dhe krahu teleskopik mund të rrotullohet për 210 shkallë, gjë që mund të plotësojë nevojat tuaja të ndryshme të përdorimit
 • Top i rrotullimit universal i integruar, rregulloni këndin në çdo kohë
 • Specifikimet:
 • Marka: JOYROOM
 • Numri: JR-OK3
 • Materiali: ABS + Silikoni
 • Pesha neto: 176.5g
 • Modelet e zbatueshme: 4-6.7 inç
 • Madhësia: 117 * 155 * 109 mm
 • I përputhshëm me:
 • Apple / Xiaomi / Huawei etj dhe telefonat dhe pajisjet e tjera të cilat janë 4-6.7 inç
 • Paketa e përfshirë:
 • Mbështetëse telefoni 1 x JOYROOM JR-OK3 Pult makine

800 L

SHOPPING CART

close