,

Mbajtëse telefoni JoyRoom JR-OK2 për makinë

Availability:

S’ka stok


  • Dizajn rrotullimi gjithëpërfshirës 360 gradë
  • Lidhja e gravitetit: thjesht vendosni telefonin në mbajtësin e telefonit, nuk ka më veprim, krahu i mbajtësit automatikisht do të mbyllet dhe do të bllokojë telefonin
  • I përshtatshëm për celularët 4.0-6.7 inç

800 L

S’ka stok