, ,

Mbajtëse Makine Magnet Baseus Universal me rrotullim 360 gradë

Availability:

S’ka stok


Mbajtëse Makine Magnet Baseus Universal me rrotullim 360 gradë 

• Dizajn elastik i fiksimit, lejon që ai të përdoret në çdo situatë dhe kapet fort pas rrathëve në hapjet e ajrit të makinës suaj

• Mbështetje e fortë magnetike dhe cilësore

• Mini mbajtëse magnetike portative, nuk ju bllokon shikimin

• Aftësi e fortë kundër lëkundjeve dhe goditjeve

• Baza ngjitëse ju lejon ta ngjisni atë në çdo sipërfaqe që dëshironi

• Montimi me rrotullim 360 gradë lejon që telefoni të rregullohet në çdo kënd

• Instalim dhe funksionim i lehtë me një dorë, siguron drejtimin tuaj të sigurt.

• E përkryer për udhëtarët, shoferët e taksive, shoferët e distancave të gjata, udhëtimet rrugore dhe këdo që dëshiron të përdorë celularin ose pajisjen në mënyrë të sigurtë në rrugë.

• Është bërë nga alumini me cilësi të lartë

• Ka një tërheqje të fortë magnetike, rrotullim 360 gradë dhe një mbajtës të fortë

• Tani mund të ngisni makinën në mënyrë të sigurt

• Veçoria e tërheqjes magnetike lejon që ky produkt të jetë i pajtueshëm me çdo telefon

890 L

S’ka stok

Marka: Baseus

• Instalimi: Ngjit dhe shko

• Materialet e produktit: ABS+PC+Lidhjet e aluminit

• Përputhshmëria: Të gjithë telefonat celularë, GPS

• Pesha: 32 g

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close