, , ,

Mbajtës për telefonin Metal Age Gravity Baseus


Mbajtës i automjeteve Baseus Metal Age Gravity Universal Air Vent – 4 “-6”

Mbani smartphone tuaj të qëndrueshëm me mbajtësin e makinës gravitetit të Baseus ‘Metal Age.

Ai përdor modelin e përmirësuar të gravitetit të Baseus që e mban telefonin tuaj në vend të sigurt dhe e mban atë plotësisht të arritshëm. Lidhja rrotulluese lejon rrotullimin e lehtë dhe ju lejon të rregulloni mbajtësin sipas nevojave tuaja.

Mbushja e butë silikoni e mban pajisjen tuaj dhe brendësinë e makinës pa gërvishtje, ndërsa mekanizmi i thjeshtë i mbylljes ju lejon ta montoni atë në disa hapa të thjeshtë.

Karakteristikat:
– Mbajtësi i makinës me ajër të gravitetit Baseus Metal Age
– E mban pajisjen tuaj të qëndrueshme dhe plotësisht të arritshme
– Lidhje rrotulluese 360 ​​shkallë për rregullime të lehta
– Teknologji e përmirësuar e gravitetit me një dorë
– Hapja e portës së karikimit për karikimin e pajisjes në makinë
– Mekanizëm i thjeshtë për montimin e mbajtësit pa sherr
– Aliazh alumini me cilësi të lartë dhe ABS të lehta
– I pajtueshëm me të gjithë telefonat inteligjentë nga 4 “deri në 6”

1,200 L

SHOPPING CART

close