Masazhator per Muskuj

Availability:

S’ka stok


Masazhator per Muskuj me 6 nivele te ndryshe

Pajisja funksion me bateri

Vjen me disa koka te ndryshme

2,800 L

S’ka stok

veçoritë

1. Duke përfshirë 4 koka të ndryshme masazhi, plotësojnë kërkesa të ndryshme.

2. Reduktoni në mënyrë efektive ngurtësimin e muskujve dhe dhimbjen e lënduar, duke rritur rrjedhjen e gjakut.

3. Rregullim me 3 shpejtësi, ju mund të zgjidhni atë që ju përshtatet.

4. Bateri litiumi 2000mha me kapacitet te madh, qendroje per 3 ore.

5. Me mbi-mbrojtje, mbrojtje nga mbinxehja dhe pajisje të tjera mbrojtëse të sigurisë, të sigurta për t’u përdorur.

6. I përshtatshëm për rikuperim pas lodhjes sportive, rehabilitim pas lëndimeve sportive.

specifikimet

karikues energjie

— Hyrja nominale: 100~240V

-Tensioni nominal: 24V DC

-Lloji: Li-jon

– Kapaciteti: 2000 mAh

— Orari i punës: 2 orë

armë masazhi

– Shpejtësia pa ngarkesë: 3000 r/min

– Pesha: 1.5 kg

-Përmasat: 25x23cm

Frekuenca: 1200-3200 rpm e rregullueshme

paketa e përfshirë

1 x pistoletë masazhi

4 x këshilla masazhi

1 x karikues energjie

1 x kuti letre të fortë

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close