Makineri faturimi me prekje G156-W 15.6 Inch


Makineri faturimi me prekje G156 15.6 Inch 

– Seria Intel Celeron

– SSD  4/64 GB

– Printer termik me shpejtësi të lartë 80 mm 

– Panel me prekje

– Ekrani opsional  MSR dhe VFD220 anësor i montuar në kapakun e pasmë;

– Ekran sipërfaqësor i sheshtë dhe i papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj gërvishtjeve.

63,900 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close