-25%

Makine qethese , rroje Trimmer Vintage T9


Makine qethese , rroje Trimmer Vintage T9

Me bateri te rikarikueshme 

me 4 kombinime te ndryshme

1,500 L 2,000 L

Prerëse flokësh : prerëse për meshkuj. Të pajisura me 4 krehëra të ndryshëm kufitarë të gjatësisë (1,5 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm) mund të presin gjatësinë e dëshiruar.

Ekran LCD: Ekrani profesional LCD i prerësit të flokëve ju tregon shpejtësinë aktuale të prerësit të flokëve për meshkuj, nivelin e baterisë, statusin e karikimit, çfarë ndodh me makinën tuaj prerëse të lepurit.

Prerje precize e flokëve: brisku elektrik për meshkuj është i pajisur me një motor të fuqishëm me 2 shpejtësi të rregullueshme 1900 dhe 2200. Ofron prerje me precizion të lartë, për shkurtimin e kontureve dhe modeleve të pastra, duke ju bërë të dukeni më të veçantë dhe parandalon acarimin e lëkurës.

Karikimi i shpejtë dhe kohëzgjatja e gjatë: prerësja e flokëve të gjatë për meshkuj është e pajisur me një bateri litiumi 1200 mAh me një kapacitet të madh. Bateri me jetëgjatësi, 2 orë karikim për 120 minuta përdorim pa tel. Porta e karikimit USB ju lejon të përdorni një përshtatës USB, laptop, karikues makine dhe bankë energjie, e cila është e përkryer për në lëvizje

I papërshkueshëm nga uji dhe me zhurmë të ulët: është i fuqishëm dhe i mprehtë, i shpejtë dhe që kursen punë. Prerës i papërshkueshëm nga uji që ju lejon të shpëlani shpejt kokën e tehut në ujë të rrjedhshëm në ujë të rrjedhshëm për ta mbajtur atë të pastër. Dhe kur e preni, është shumë e qetë dhe nuk pengon gjumin e bebit tuaj, është perfekt për udhëtime.

› Shikoni më shumë detaje të produktit

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close