Makinë me Telekomandë Global Drone Air Gesture Stunt Car

Availability:

S’ka stok


Makinë me Telekomandë Global Drone Air Gesture Stunt Car

– Modelim teknologjik

– Sistem kontrolli i dyfishtë me transmetuesin Watch+

– Rrotullim 360 gradë

– Telekomanda me sensorë të gravitetit  dhe  ajrit

– Drejtim nga të dyja anët

– Distanca e kontrollit, rreth 35 metra

– Koha e lojës: rreth 30 minuta

– Koha e karikimit: rreth 2 orë

– Mënyra e karikimit USB (5V/3A) 

3,490 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close