Lodra pellushi per femije


Lodra pellushi per femije

* Kërcimi elektrik , duke ju sjellë në humor .  Këndon dhe trupi i tij lëkundet me ndezjen e dritave, gjë që është shumë interesante.

* Dizajni qesharak – Lodra prej pelushi qesharake blu vizatimore, që rrjedhin nga lojërat e njohura, ju japin frymëzim karakteresh të ndryshme, të gjithë do ta pëlqejnë atë!

* Lodra prej pelushi kërcyese Poppy Playtime që mund të kërcejë, të shkëlqejë, të regjistrojë, të flasë, të këndojë

* Dhurata perfekte – Lodra prej pellushi dhe të buta mund t’i shoqërojnë më mirë fëmijët gjatë fëmijërisë së tyre, ide perfekte për dhurata si lodra për fëmijë, Krishtlindje, dhurata për ditëlindje, dhurata feste.

1,200 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close