Lodër me muzikë ( Iron Man )

Availability:

S’ka stok


Lodër me muzikë ( Iron Man )

• Një pamje argëtuese kërcimi, por e dizajnuar si superhero që të gjithë e njohim

• Kjo është një dhuratë e shkëlqyer për të gjithë fëmijët

• Lodër argëtuese dhe e bukur prej pelushi 

• Mund të kërcejë, të këndojë , të përsërisi, regjistrojë, lëvizi

• Eshtë rreth 22 cm i gjatë

2,200 L

S’ka stok

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close