, , ,

Lenovo Wireless Headphone

Availability:

S’ka stok


Lenovo eshte nje brand i njohur per produktet e saj cilesore,

prandaj tani vjen me kufjet e reja Lenovo HD300,te cilat vijne me nje teknologji

te larte HI-FI  per tingujt dhe HD microphone per  zerin.

Me lidhjen 5.0 me bluetooth i ben keto kufje qe mos te kene shkeptuje gjate kohes qe luani lojera,degjoni muzik apo qe flisni.

Kufjet vijne me nje bateri prej 300 mAh,e cila zgjate perdorimin e tyre deri ne 11 ore pa nderprerje.Kurse ne stand by arrijne deri ne 150 ore jetegjatesi.

2,990 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close