, , , ,

Lenovo QT82 TWS Wireless Earphones In.

Availability:

S’ka stok


Kufjet nga brandi Lenovo lidhen me bluetooth, me te gjithe sistemet operative.

Ato jane me touch control nga ku mund ti pergjigjeni telefonatave tuaja pa patur nevoje te merrni celularin.

Lidhje Smart,njeher mbasi i keni lidhur me celularin tuaj heret e tjera mjafton ti nxirrni nga kutia dhe lidhja behet automatikisht.Kjo gje i ben ideale per ata qe drejtojne automjete.

Me bateri prej 400 mAh per kutin e karikimit dhe 40 mAh per cdo kufje, te folurit dhe muzika zgjasin akoma me shume.

Me HD sound 9D.Kundra zhurmave te jashtme.

IPX 5 kundra ujit,djerses dhe pluhurave.

Certifikat CE.

2,490 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close