, , , ,

Lenovo QE03 Bluetooth Wireless Headphones Neckand

Availability:

S’ka stok


Kufjet Lenovo QE03 vendosen si qafore dhe lidhen me bluetooth,shume praktike ne perdorim. 

Kane te instaluar BT 5.0, e cila ben qe konsumimi i energjise te jete me i vogel dhe jetegjatesia e baterise me e madhe. 

Lidhen me te gjithe llojet e smartphoneve por edhe me PC nese kane bluetooth, lidhje deri ne 10m distance pa nderprerje.

Me bateri prej 105 mAh, 9-12 ore telefonata apo degjim muzike, deri ne 120 ore stand by.

Sound HI FI stereo surround. Me eleminues zhurmash.

Butona per kontrollin e volumit dhe muzikes,me mikrofon te instaluar.

E vecanta e ketyre kufjeve eshte se jane kundra ujit, prandaj nuk duhet te shqetesoheni nese mund tju zeri shiu, vazhdoni te qete rrugen tuaj sepse ato nuk prishen.

KUJDES!!! Kufjet NUK mbajne karte memorie.

1,490 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close