, , ,

Lenovo LivePods


Lenovo LiveBuds per vetëm 2490 L ?
Produkt me i ri dhe ? origjinal
Çmimi më i lirë në treg
Mundësi transport kudo nëpër Shqipëri

2,490 L

Lenovo Livepods

Bluetooth 5.0

Funksion i papërshkueshëm nga uji / djersitje IPX4.
Projektuar në mënyrë ergonomike, e rehatshme për tu veshur, e fortë dhe nuk bie.
Kuti portative me stil karikimi për karikimin e kufjeve.
Wireless i vërtetë binaural, gjithashtu mund të zgjidhni të përdorni modalitetin e vetëm ose binaural.
Nxirrni kufjet dhe mënyrën e çiftimit automatik, nuk ka nevojë të shtypni butonin për t’u nisur.
Të dy veshët mund të përgjigjen kur bëni një telefonatë.
Koha e gatishmërisë 300 orë.
Me karikim wireless.
Prekni funksionimin e këngës së mëparshme, këngës tjetër, duke iu përgjigjur telefonit dhe funksioneve të tjera
Specifikimet:

Versioni Bluetooth: V5.0
Sistemi i kanalit: stereo
Kapaciteti i baterisë: 35mAh, 3.7V / 300mAh
Njësia e drejtimit: 13 mm
Koha e karikimit: 1 orë
Kohëzgjatja e thirrjes: 3.5 orë
Kohëzgjatja e muzikës: 3 orë
Diapazoni i përgjigjes së frekuencës: 20Hz -20KHz
Impedanca e altoparlantit: 16Ω ± 10%
Protokolli i Mbështetjes: HSP / HFP / A2DP / AVRCP
Standardi i karikimit të hyrjes: DC 5V
Frekuenca e funksionimit Bluetooth: 2.402G-2.480G
Distanca maksimale e transmetimit: 10m / 32.81ft
Zëri i shpejtë: mbështetje
Lidhja me shumë pika: mbështetje

SHOPPING CART

close