-17%
, , , ,

Lenovo Lecoo Desktop Speaker Stereo Music

Availability:

S’ka stok


Lecoo sound bar eshte prodhim i brandit Lenovo.

Ky sound bar vjen me super cilesi zeri dhe bassi.

Me nje dizajn fantastik qe fare mire e ben dhe nje aksesor bukurie per shtepin tuaj kete sound bar.

Me drita ne te dyja skajet te cilat ndryshojn sipas muzikes e ben akoma me te vecant. Me bluetooth 5.0 lidhja me smartphonen,laptopin apo PC tuaj behet akoma me e shpejt.

Me baterin prej 1000 mA muzika do zgjasi akoma me shume.

2,499 L 2,999 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close