, , , ,

Lenovo HX106 Wireless Bluetooth Connection.

Availability:

S’ka stok


Lenovo HX106 jane kufje teke ne forme grepi,te cilat lidhen me bluetooth. 

Me certifikat CE.

Pervecse te degjuarit muzik apo per perdorim sportiv,keto kufje jane shume te pershtatshme kur jeni duke drejtuar automjetin tuaj.Forma e grepit,veshja e rehatshme me material TPE kundra djersitjes  ben qe ato te qendrojne pa levizur ne vesh pa ju shkaktuar bezdisje kur jeni duke udhetuar dhe jo vetem.

Me BT 5.0 qe e bene lidhjen me smartphonen me te shpejte dhe pa nderprerje,mund te lidhen me dy telefona njehersh.

Deri ne 10m distance funksionim maksimal.

Mikrofon te instaluar, HD call, sistem dyfish per reduktimin e zhurmave.

HI FI sound,bass stereo,110 dB.

Me Composite Diaphragm Horn i bene tingujt dhe zerin me te paster per tu degjuar.

Bateria 160 mAh, 20 ore degjim muzike, 300 minuta call,120 ore stand by.

 Kufjet jane kundra ujit dhe kundra djerses,me rrotullim 180 grade e cila bene te mundur qe te perdoren nga te dy veshet.

Te pershtatshme per cdo sistem operativ. Me APPLE SIRI SUPPORT.

1,990 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close