, , , ,

Lenovo HT38 TWS Earphone Bluetooth Wireless With Siri Support


Lenovo HT38 jane kufje qe lidhen me bluetooth dhe vendosen ne brendesi te veshit.

Kufjet jane me kuti karikimi dhe mund te perdoren tek ose cift.

Me bateri prej 250 mAh per kutin e karikimit dhe 30 mAh per cdo kufje.

Kufjet jane me lidhje smart qe do te thote, njeher duhet te lidhen manualisht me smartphonen tuaj ndersa me pas lidhen automatikisht,mjafton ti nxirrni nga kutia dhe lidhen menjeher, per faktin se kane bluetooth 5.0 te instaluar.

Nje tjeter vecori e ketyre kufjeve eshte se jane dhe me touch control,nga ku mund ti pergjigjeni telefonatave ose ti refuzoni ato,te nderroni kenget ose ti beni play/pause.

Lidhja smart dhe touch control i bene keto kufje shume praktike ne perdorim sidomos per drejtuesit e automjeteve dhe jo vetem.

Kufjet jane kundra zhurmave dhe kundra ujit,me HI FI sound 9D super bass,me mikrofon HD call.

Lidhen me te gjitha sistemet operative si, Android, Windows dhe iOS.

Madje per iOS suportojne dhe SIRI-n.

2,290 L

SHOPPING CART

close