, , , ,

Lenovo HT18 TWS Wireless Earphones

Availability:

S’ka stok


Per te gjithe ata qe pelqejne udhetimet e gjata dhe jo vetem,sjellim per ju kufjet 

Lenovo HT18 me super bateri, touch control dhe smart connection.

Bateri prej 1000 mAh per kutin e karikimit dhe 40 mAh per cdo kufje. Muzika dhe telefonatat do zgjasin shume e me shume.

Kutia karikohet per 1 ore full dhe eshte me drita led ku tregon ne menyre digjitale nivelin e baterise.

Touch control per te kontrolluar telefonatat,muziken,nivelin e tingujve.

Smart connection,mjafton te lidhen vetem njeher ne menyre manuale dhe heret e tjera vetem sa ti nxirrni nga kutia dhe lidhen automatikisht. Mund te perdoren tek ose cift.

Me Ergonomic designe , xhel te bute Silice dhe IPX5 ,i bejne super te rehatshme ne perdorim.

Me mikrofon qe ka te instaluar teknologjine Binaural HD call i cili redukton ne maksimum zhurmat,ze i paster dhe aktivizim inteligjent per fshirje zhurmash gjate telefonatave.

HiFi sound sistem super bass 110dB.

Lidhja behet me bluetooth 5.0. Lidhen me te gjitha sistemet operative pa perjashtim.

Me certifikat CE.

Vijne per ju ne cmim oferte prej 1790 L.

2,490 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close