, , , ,

Lenovo HT06 TWS Wireless BT Earbuds In


Kufjet Lenovo HT06 lidhen me bluetooth dhe jane me kuti karikimi.

Me teknologjine Touch control dhe Smart connection i bene keto kufje shume praktike ne perdorim.

36 ore degjim muzike pa ndaluar.

HI FI sound, powerful bass, 3D stereo sound.

Me mikrofon i cili ka te instaluar teknologjine ENC e cila zbulon zhurmat e jashtme dhe te brendshme dhe i zhduk fare ato,qe telefonata apo dhe degjimi i muzikes nga ana juaj te jete akoma me i mire.

Ergonomic dizajne, me te rehatshme dhe qendrueshmeri me e mire ne vendosje.

IPX 5 kundra ujit, djerses dhe pluhurave.

Lidhen me te gjithe sistemet operative pa perjashtim.

Per perdoruesit e iPhone suportojne dhe asistenten me ze SIRI.

Me certifikat CE.

2,190 L

SHOPPING CART

close