, , , ,

Kufje me Bluetooth Gaming Lenovo HQ08

Availability:

S’ka stok


Per te gjithe te apasionuarve mbas video lojerave sjellim kufjet Lenovo HQO8.

Kufjet per gaming vijne ne formatin bluetooth, me BT 5.0 te instaluar dhe me kryesorja me chip dedikuar video lojerave, i harroni shkeputjet e komunikimit me personat e tjere gjate lojerave.

Me mikrofon HD, Physical Noise Reduction zhurmat e jashtme i perkasin te shkuares.

Sistem zeri dhe tingulli 360º nga Dolby, HI FI sound super bass.

Bateri prej 400 mAh, qe zgjasin akoma me shume, 30 ore pa nderprerje.

Smart touch,nga ku mund te kontrolloni volumin, muziken, ti ndaloni lojen  etj.

Smart connection, mjafton te lidhen njeher manualisht dhe me pas mjafton ti nxirrni nga kutia dhe lidhja behet automatikisht. 

IPX5 kundra ujit dhe djerses. 

Ergonomics,me te rehateshme dhe te qendrueshme ne vendosje.

Loje/muzik dual mode.

Kufjet lidhen me te gjitha sistemet operative si, Andriod,iOS,Windows,Harmony OS.

Me certifikat CE.

2,990 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close