, , ,

Lenovo HD800 Bluetooth Headset

Availability:

S’ka stok


Kufjet Lenovo HD800 vijne jo vetem me super cilesi te tingujve dhe te zerit,

por dhe me SUPER BASS per te gjithe te apasionuarit mbas muzikes Dance.

Me bateri prej 500 mAh,e cila zgjat me shume ore perdorimin e tyre.

Bluetooth V5.0 qe e ben lidhjen akoma me te shpejte dhe pa nderprerje.

Wireless+Wired, HIFI Headphone.

Reduktojne ne maksimum zhurmat e jashtme.

Dizajn perfekt,me sfungjer super soft,me veshje lekure dhe me unaze prej metali,

i bejne keto kufje teper rezistente ndaj perplasjeve.

3,800 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close