, , ,

Lenovo HD200 Bluetooth Wireless Headphone.

Availability:

S’ka stok


Kufjet Lenovo HD200 vijne me super dizajne dhe super cillesi.

Lidhje me bluetooth:Kane te instaluar bluetoooth 5.0 e cila ben nje lidhje te shpejte dhe pa nderprerje. Me lidhje distance deri ne 10m pa nderprerje.Me lidhje smart,mjafton te lidhen njeher me smartphonin tuaj dhe me pas vetem sa te ndizen dhe lidhen automatikisht.

Lidhen me te gjitha sistemet operative.

Bateri 500 mAh: 20 ore play time dhe 300 ore stand by.

Sound: 4D surround, ultra strong bass effect,105 dB, me eleminues zhurmash.

Kufjet kane mikrofon dhe butona te vendosur,nga ku mund te kontrosh volumin e zerit, te levizesh apo te ndalosh muziken.

Perberja: Kufjet jane bere nga nje material teper cilesor dhe komod per veshet. 

Kufjet jane teper praktike ne perdorim,mund te merren shume lehte dhe me vete sepse mund te palosen duke mos ju zene shume vend ne cante.

KUJDES!!! Kufjet NUK mbajne memorie karte.

2,990 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close