,

Led Ambient Light

Availability:

S’ka stok


?Drite LED per ambjente te ndryshme ?
Krijoni nje atmosfere fantastike
Cmimi : ❌ 1499 ❌
➡️Music rhythem lamp Drite e ngrohte dhe atmosfere me ngiyra te pastra.
➡️Mbulesa e sipèrme e diamantit mund te projektoje efektin e atmosferès ne te
➡️Produkti ka njè sensor tè integruar tè zèrit, pèr sa kohè qè ka
induksion tingulli, sensori do tè ndezè rruazat e llambès LED me ritmin e muzikès.
➡️Instalim i lehte:
Nuk kerkohet instalime elektrike. Magnetèt e forte
pèrdoren nè pjesèn e poshtme tè dritès sè ambientit,
me fletè hekuri tè ngjitura nga jashtè, tè cilat fiksohen
me adsorbim.
➡️Pèrdorimi i gjere: Ndèrfaqja USB
mund te lidhet me pajisje tè ndryshme, tè tilla si
karikues telefoni celular, kompjuterè, furnizime me
energji celulare, drita e cigares sè makinès, etj.
Cmim dhe cilesi gjeni vetem tek @cheapstore.al

1,490 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close