, , ,

Laptop Lenovo V15 15.6″ 20GB RAM 512 SSD AMD Ryzen 5 3500U

Availability:

S’ka stok


I përdorur

Gjëndja e SHKËLQYER!

Lenovo V15   , 20 GB RAM ,512 GB SSD  Hardisk , Procesor AMD Ryzen 5300 U + 2 GB karte grafike Radeon Mobile GTX , Windows 10

Import Gjermania

Mbajeni biznesin tuaj sa më produktiv dhe të dhënat tuaja të sigurta

Kryeni punët tuaja në mënyrë perfekte

Mendoni Lenovon V15  si menaxherin tuaj të zyrës, duke i ekzekutuar detyrat tuaja të përditshme me efikasitet. Ai do ta mbajë biznesin tuaj produktiv dhe të dhënat tuaja të sigurta, ndërsa dizajni i tij i hollë dhe kornizat anësore i japin një pamje të pastër dhe profesionale në tavolinën tuaj – ose kudo që zgjidhni ta përdorni.

Opsionet e dyfishta të memories së laptopit Lenovo V15 ndihmojnë produktivitetin, ndërkohe që firmware-i i tij i integruar—Moduli i Besuar i Platformës (TPM) 2.0—e mban punën të rezultoj e sigurt duke enkriptuar të dhënat dhe fjalëkalimet.

Ekrani 15’6 inch (1920 x 1080) i jep ngjyra të gjalla dhe qartësi, me korniza të ngushta në anësore për të përmirësuar pamjen

Dizajn bashkëkohor

Dizajni bashkëkohor i këtij laptopi i jep atij një pamje  që askush sdo të rezistonte ta bënte të vetin, me një trup të hollë që udhëton dhe e merrni kudo me vete.

Lidhet me pajisje te shumta periferike me nje sere pajisjesh hyrese dhe dalese (I/O), duke perfshire HDMI dhe dy porta USB 3.0

59,900 L

S’ka stok

Marka :  Lenovo

Përmasat e produktit ‎: 36 x 25 x 2 cm; 1,85 kg

Seria : Lenovo V15 82C500G4UK

Madhësia e ekranit : 15,6 inç

Teknologjia e ekranit : LED

Rezolucioni i ekranit : 1920 x 1080 piksele

Marka e procesorit : Intel

Lloji i procesorit : AMD Ryzen 5 3500U

Shpejtësia e procesorit : ‎3.6 GHz

RAM : 20 GB

Teknologjia e kujtesës : DDR4

Lloji i memories së kompjuterit : DDR SDRAM

Madhësia e Hard Diskut ‎: 512 GB

Përshkrimi i hard disk : SSD

Ndërfaqja e Hard Diskut : Serial ATA

Marka e çipit grafik : Amd

Madhësia e Ramit të Kartës Grafike ‎: 2.00 GB Dedikuar + 10 GB shared

Platforma e hardware : Windows

Sistemi operativ : Windows 10 

Jetëgjatësia mesatare e baterisë : ‎6 orë

Pesha e artikullit : ‎1.85 kg

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close