, ,

Laptop Lenovo IdeaPad 3i 15ITL6 , Intel i5-1135G7, 8GB, 512GB SSD Notebook (15,6 Zoll FHD IPS matt, Windows 11 Home, gri)

Availability:

S’ka stok


Laptop Lenovo IdeaPad 3i 15ITL6 , Intel i5-1135G7, 8GB, 512GB SSD Notebook (15,6 Zoll FHD IPS matt, Windows 11 Home, gri)

Ky laptop e bën punën ose studimin nga shtëpia veçanërisht të këndshme. Ofron veçori inteligjente që janë të lehta për sytë dhe reduktojnë shpërqendrimet. Ekrani me një kornizë ultra të ngushtë ofron një cilësi tërheqëse – si për punë ashtu edhe për argëtim.

►  I ri në kuti

►  2 vite garanci

○ IPS-Ekran Full HD   (15,6″)  (1920 x 1080)

○ Procesor Intel® Core™ i5-1135G7

○ Kartë Grafike Intel Iris Xe 

○ 8 GB RAM

○ 512 GB SSD

○ Sensor i gjurmës së gishtërinjve

○ WLAN(ax), Bluetooth 5.1

○ 1x port karikimi , 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-C 3.2, 1x HDMI 1.4b, 1x port kufjesh/mikrofoni (3.5 mm), 1x USB 2.0

○ Sistemi Windows 11

54,900 L

S’ka stok

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close