,

Laptop HP 250 G7 15,6″ FULL HD I5 GEN 10 256 SSD 8 GB RAM

Availability:

S’ka stok


 I përdorur shoqerohet me kuti originale brenda garancis

Gjëndje shkëlqyer 

HP 250 G7 ,Gjenerata 10, Intel Core i5 Processor Gen 10, 8GB RAM, 256GB SSD, Windows 10

Blini laptopin HP  i cili vjen me veçori dhe specifika mbresëlënëse.

Ju mund të punoni për orë të zgjatura pune me komoditetin më të madh në këtë laptop, pasi ai vjen me një tastierë standarde notebook të fortë, me gjatësi të plotë dhe ergonomike. Gjithashtu, ka zero shanse për mbinxehje ose fryrje të baterisë.

Bëjeni tuajin  kompjuterin HP 250 G7 me çmim të vlefshëm me teknologjinë më të fundit dhe një shasi të qëndrueshme që ndihmon në mbrojtjen e laptopit. Përfundoni detyrat e biznesit me procesorët Intel® dhe mjetet thelbësore të bashkëpunimit që ofrojnë fleksibilitet dhe lidhje me Wifi në zyrë dhe kudo.

Me një portë RJ-45 dhe një portë HDMI, ky laptop është gati për t’u lidhur me të gjitha pajisjet tuaja periferike dhe është projektuar për t’iu përshtatur nevojave të biznesit tuaj.

51,900 L

S’ka stok

Marka : HP

Modeli: 250 G7

Madhësia e ekranit : 15.6 Inches FULL HD

Hard disk :256 GB SSD

RAM : 8 GB

Sistem operimi : Windows 10 

Karta Grafike Intel UHD 620

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close