,

Laptop Asus VivoBook 14 FULL HD i3 Gen 10 512 SSD 8GB RAM

Availability:

S’ka stok


Laptop Asus ne shitje i ardhur nga Gjermania

I përdorur

Gjëndje e SHKËLQYER!

IMPORT GJERMANI

Garanci nga Asus deri ne 2023

Prodhim fundi 2021

Blini laptopin Asus VivoBook 14 Intel Core i3-1005G1 Intel 8 GB 512 GB SSD Windows 10 që është krijuar për performancë afatgjatë. Ky laptop ofron punë të qetë dhe vjen me një dizajn elegant. Laptopi është i pajisur me një Intel Core i3-1005G1 të fuqishëm me shpejtësi 1.2 GHz që ju lejon të përmbushni detyrat tuaja pa asnjë ndërprerje dhe vonesë. Përveç kësaj, ju mund ta vendosni lehtësisht këtë laptop në çantën tuaj të shpinës për shkak të dizajnit të tij të lehtë dhe kompakt. Dimensionet e laptopit janë 325 x 216 x 19.9 mm dhe peshon rreth 1.6 kg.

Ai vjen me një tastierë të fortë, me gjatësi të plotë dhe të dizajnuar në mënyrë ergonomike në laptopin Asus VivoBook  në mënyrë që të mund të punoni me lehtësi orë të gjata pune. Gjithashtu, laptopi mundësohet me një Li-Ion me cilësi të lartë. Prandaj, ka zero shanse për mbinxehje ose ënjtje të baterisë

Kështu, ju mund të shijoni një përvojë të jashtëzakonshme audio-vizuale.

41,000 L

S’ka stok

Marka : ‎ASUS

Prodhuesi: ‎‎‎‎Asus, TECH FRONT Computer Co. Ltd

Lartësia : ‎2.31 Inches

Gjerësia :  ‎32.5 Inches

Madhësia e ekranit :  ‎14.1 Inches

Teknologjia e ekranit : LED

Rezolucioni i ekranit : ‎Full HD 1920 x 1080 pixels

Dimensionet : ‎54.86 x 82.55 x 5.87 cm; 1.6 kg

Marka Procesorit : ‎Intel

Lloji i procesorit : ‎Intel Core i3

Shpejtësia e procesorit : ‎2.1 GHz

RAM : ‎8 GB

SSD : 512 

Procesor Grafiku : ‎Intel UHD Graphics

Mënyrat e lidhjes:  ‎Bluetooth, Wi-Fi

Hardware : ‎Windows

Sistem Operimi :  ‎Windows 11

Supported Software:  ‎Windows 11

Kohëzgjata e baterisë : 4-5 orë

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close