, ,

Kuti magazinimi Baseus për makinë


Kuti magazinimi Baseus për makinë 

• Produkt i garantuar me cilësi

• Një produkt me performancë të lartë

• Shtoni hapësirë ​​në makinën tuaj

• Kjo kuti e sofistikuar prej lëkure të butë (kafe), përshtatet mirë midis sediljes dhe konzollës suaj qendrore

• Përdoreni atë për të mbajtur celularin tuaj, edhe për një filxhan/gotë pije

• Përdorni hapësirën e humbur për t’ju shmangur rrëmujave

• Lehtë për t’u instaluar 

• Përafërsisht 3,5″ e gjerë x 7,75″ e gjatë

1,990 L

SHOPPING CART

close