,

Kufje Wireless Beats Solo3

Availability:

S’ka stok


Kufje Bluetooth pa tel me performancë të lartë .

Zhytuni ne tingujt pafund te kufjeve Solo Beats3

Përmban çipin Apple W1 dhe lidhjen me Bluetooth të klasit 1

Me deri në 40 orë jetëgjatësi të baterisë, Beats Solo3 wireless janë kufjet tuaja perfekte të përditshme

E përputhshme me pajisjet iOS dhe Android

Me Fast Fuel, 5 minuta karikim ju jep 3 orë riprodhim kur bateria është e ulët

Përshtatje e rregullueshme me kupa veshësh me jastëk rehati të bëra për përdorim të përditshëm

Dizajn elegant dhe i efektshëm që është i qëndrueshëm dhe i përballueshëm për të shkuar kudo 

Merrni telefonata, kontrolloni muzikën tuaj dhe aktivizoni Siri me kontrollet shumëfunksionale në vesh

Tingulli dhe dizajni i Beats do ju lëj pa fjalë

1,390 L

S’ka stok

Teknologjia e lidhjes : Bluetooth, NFC

Lloji i lidhësit : USB Type A

Kontrolli i zërit: Izolim i zhurmës

Burimi i energjisë : me bateri

Jetëgjatësia e baterisë: 40 orë

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close