,

Kufje Tucci Q4 Gaming (Me Kabull)


Kufjet Tucci Q4 lidhen me PC apo laptopin me kabull.

 Jane krijuar enkas per te apasiounarit mbas video lojerave. Me veshje te vecant dhe me mbushje nga pumbuku super i bute, te cilat ju japin nje super rehati ne perdorim te gjate. Kufjet kane nje vendosje te perkryer ne vesh e cila bene qe mos ti bezdisni te tjeret kur jeni duke luajtur me lojera apo degjuar muzik

Me mikrofon te instaluar i cili vjen me teknologjine kunder zhurmave te jashtme, dhe me butona per kontrollin e zerit.

HIFI sound per tinguj me te mire dhe me super bass.

!!KUJDES!! Kufjet nuk lidhen me bluetooth dhe nuk mbajne karte memorie!!!


1,390 L

SHOPPING CART

close