, , ,

Kufje Teke me bluetooth Awei N1


Kufje Teke me bluetooth Awei N1

Kufje per makine ose motor ,biciklet

Mikrofon HD te integruar

BAteri mbi 4-5 ore ne muzike apo telefonate

Kohe e karikimi per 1 ore

1,500 L

Kufje Bluetooth AWEI N1 gri. AWEI N1 është një kufje mono Bluetooth e rehatshme dhe elegante që lejon kontrollin në distancë si në punë ashtu edhe në lëvizje. Mund të bëni dhe të merrni me lehtësi telefonata ndërsa kryeni shumë detyra të tjera.

E krijuar për më të mirën në reduktimin e zhurmës dhe mbështetjen e zërit, kjo kufje është për ata që kanë nevojë për një dizajn të lehtë, elegant dhe telefonata me cilësi të lartë.

Bëni biseda të qarta kristal falë teknologjisë së përparuar DSP + CVC 6.0 Clear Voice Capture. E përputhshme me të gjitha pajisjet me funksion Bluetooth.

Specifikimet teknike:

Koha e bisedës: 4.5 orë

Koha e luajtjes së muzikës: 4 orë

Koha e gatishmërisë: 96 orë

Koha e karikimit: 1 orë

Versioni Bluetooth: V4.1, çiftimi me dy pajisje në të njëjtën kohë

Mbështetje Bluetooth: HSP / HFP / A2DP / AVRCP / CSR

Gama e Bluetooth: 10 m

Frekuenca: 2,402G-2,480G

Lidhja: wireless

Kapaciteti i baterisë: 55 mAh

Porta: microUSB

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close