, , ,

Kufje Origjinale Samsung Type-C AKG


100 % origjinale

Shijoni muzikë të pastër kristal me cilësi të lartë me këto kufje Samsung nga AKG . Këto kufje AKG kanë një lidhje type-c dhe janë të pajtueshme me gamën Samsung Galaxy dhe pajisje të tjera USB-C.

Pajisjet e përshtatshme: Tableta, Telefona, Laptop

Modelet e telefonit të përshtatshëm: Mbështetje universale për telefonat dhe tabletët me portën type-c Galaxy S10 Galaxy Note10

2,490 L

SHOPPING CART

close