, , ,

Kufje PICUN P28X


Kufje PICUN P28X

• Dual Driver & EQ Bass, gjithsej 4 altoparlantë të kombinuar me modalitetin e basit 

• Bateria e avancuar mund t’ju sigurojë 55 orë kënaqësi të muzikës, duhen vetëm 1,5-2 orë për karikim të plotë

• Karikimi prej 10 minutash ju jep 4 orë kohë muzikë

• Mund të përdorni gjithashtu modalitetin me tela me kabllon audio të dhënë

• Treguesi LED i baterisë do t’ju tregojë sa energji ka mbetur, mos u shqetësoni për fikjen

• Mbështetësit e veshit të krijuara me proteina të përmirësuara mbi veshi, shiriti i rregullueshëm i kokës ju sjell më shumë rehati, qëndrueshmëri dhe kënaqësi gjatë botës tuaj muzikore

• Pesha e lehtë, dizajni unik dhe kufjet rrotulluese 90° mund të reduktojnë presionin dhe të përshtaten në mënyrë të përsosur me veshët tuaj

• Të pajisura me një mikrofon HD, jo vetëm që zvogëlon zhurmën, por gjithashtu mund t’ju japë një përvojë të qartë të të folurit, duke ju lejuar të mos humbisni asnjë telefonatë dhe mesazh

• Mund të përputhet me shumicën e pajisjeve Bluetooth, si PC, Celular, tablet, TV

2,990 L

Specifikimet:

Emri i markës: Picun

Numri i modelit: P28X

Butoni i kontrollit: Po

Komunikimi: Wireless + Me kabull

Ndjeshmëria: 105±3dBdB

Gjatësia e linjës: 1.5 mm

Gama e rezistencës: deri në 32 Ω

Versioni Bluetooth: 5.0

Rezistenca: 32ΩΩ

I papërshkueshëm nga uji: Po

Gama e përgjigjes së frekuencës: 20 – 20000 Hz

Gama e Bluetooth: Deri në 10 m (Hapësirë ​​e lirë)

Chipset: Çip inteligjent CSR

Koha e muzikës Bluetooth: 55 orë

Koha e thirrjes HD: 68 orë

Koha e karikimit: 1.5-2 orë

Mikrofoni: Reduktimi i zhurmës CVC 6.0

Karikimi i shpejtë: Një karikim i shpejtë 10-minutësh ju jep edhe 4 orë të tjera

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close